La 8.11.2025 klo 10–15 @ Mentor Gym Impivaara
Tervetuloa viettämään inspiroiva ja rentouttava lauantai joogan parissa! Joogapäivä Mentor Gymillä tarjoaa kahdeksan tuntia joogaa, hyvinvointia ja yhdessäoloa – täysin maksutta. Ovet ovat avoinna koko päivän, ja voit osallistua yhdelle tunnille tai jäädä nauttimaan koko ohjelmasta.
Ohjelman kohokohdat
- Useita joogatyylejä – Ashtanga, Gentle Flow, Vinyasa ja Yin
- Inspiroivia luentoja – selän hyvinvointi ja stressinhallinta
- Käsitasapaino-workshop – opi uusia taitoja ohjatusti
- Äänimaljat – syvää rentoutumista päivän päätteeksi
- Kauneushoitola Mandarine – vinkkejä ja hemmottelua paikan päällä
- Yoga Asana -rata – testaa taitosi leikkimielisesti, 20 ensimmäiselle yllätyslahjakassi
Päivän aikataulu
- 10.00–10.45 Ashtanga Yoga / Sari
- 11.00–11.45 Gentle Yoga Flow / Sari
- 11.45–12.15 Luento: Jooga selän hyvinvoinnin tukena / Mira
- 12.15–13.00 Vinyasa Yoga Flow / Jonna
- 13.00–13.30 Luento: Jooga apuna stressinhallinnassa / Jonna
- 13.30–14.15 Yin Yoga / Mira
- 13.30–14.30 Käsitasapaino-workshop / Sari
- 14.30–15.00 Äänimaljat / Jonna
Ilmoittaudu nyt!
Joogapäivä sopii kaikille – olitpa vasta-alkaja tai kokenut joogan ystävä. Tule yksin tai ystävän kanssa, löydä oma suosikkisi ja anna itsellesi aikaa hengähtää. Voit varata paikan joogapäivään täältä.
Paikkoja rajoitetusti!
Kaipaatko hengähdystaukoa arjesta, uusia ideoita hyvinvointiisi tai haluatko kokeilla joogaa ensi kertaa turvallisessa ympäristössä? Yoga päivä on ainutlaatuinen mahdollisuus tutustua monipuolisesti eri joogamuotoihin, inspiroitua luennoista ja nauttia kiireettömästä tunnelmasta.
👉 Paikkoja on rajoitetusti – varmista oma osallistumisesi jo tänään:

